Hermes

Mados pasaulyje puikiai žinomi prabangos prekių kūrėjai prancūzai „Hermès“ garsėja ne tik išskirtinio ryškumo bei stiliaus drabužiais, bet ir charakteringo dizaino porceliano gaminiais. „Hermès“ ženklu pažymėtas itin aukštos kokybės porcelianas (kaip ir kiti kompanijos gaminiai) stebina raštų, simbolių ir vaizdų įvairove.

Sunku patikėti, kad šiandien tvirtas pozicijas mados pasaulyje užimančios kompanijos istorija prasidėjo nuo… didelės meilės žirgams. 1837 metais gabus amatininkas Thierry Hermès Paryžiuje savo paties dirbtuvėse pradėjo gaminti jojimui skirtą įrangą bei karietas. Nenuostabu, kad graikų dievo vardą turintis žmogus savo atkaklumu bei talentu nebūtų sulaukęs pasisekimo. Nuo pat XIX amžiaus pradžios iki šių dienų sėkmės lydima šeimyninė kompanija plėtė savo veiklą apimdama vis naujas sritis. Šiandien apie „Hermès“ įkūrėjo aistrą grakštiems ristūnams primena nebent stilingas logotipas, o pati kompanija yra laikoma viena iš prestižiškiausių drabužių, laikrodžių, rankinių ir aristokratiško baltumo porceliano gamintojų.

Pirmuosius žingsnius į užburiančią porceliano karalystę „Hermès“ žengė jau seniai, tik į savo veiklą įtraukdami  ir namų interjero puošybai skirtus gaminius. Visgi porceliano mylėtojų pripažinimą kompanija pelnė tik 1984 metais, pradėjusi gaminti išskirtinai stalo dekoravimui skirtą porcelianą. Atsižvelgdami į gilias Prancūzijos porceliano tradicijas ir rinkdamiesi geriausią regioną savo produkcijai gaminti „Hermès“ įsikūrė Limoges. Aukščiausia kokybė, išskirtinis dizainas, ryškus dekoras ir nepaprasto meistriškumo rankų darbas – būtent šis derinys kuria didingą kompanijos porceliano prabangą.

Stalo kultūros ekspertai ARTable by ISTO rekomenduoja „Hermès“ tiems, kurie ypač daug dėmesio skiria kiekvienai interjero detalei ir jiems stalo serviravimo stilius tampa neatsiejama interjero dizaino dalimi. Įdomu tai, kad „Hermès“ mados namai, kurdami porceliano gaminius, nesivadovauja mados tendencijomis, o pagrindinį dėmesį skiria į savitą stilių. Plačiai eksperimentuodami su dekorais, dizainu ir spalvomis savo gaminius paverčia laikui nepavaldžiais meno šedevrais.

„Hermès“ turi gana platų stalo serviravimui skirtų porceliano gaminių asortimentą, kuriame netrūksta tiek ramių pastelinių tonų, tiek sodrių spalvų ir įmantrių formų.